Artykuły

Na naszej stronie znajdziesz wiele ciekawych informacji, które pozwolą Ci wychować szczęśliwe i zaradne dziecko. Chcesz dla swojej pociechy jak najlepiej, ale nie zawsze wiesz, co zrobić. My to rozumiemy i staramy się wspierać Cię pomocną radą na każdym kroku. Z nami poradzisz sobie z wychowaniem dziecka!

Zapraszamy do śledzenia naszej strony!

Laptopy i aparaty fotograficzne jako fenomenalny pomysł na prezent dla pociechy

Posted on 21/06/2016 1:07pm
Aparat fotograficzny
Author: Marina del Castell
Source: http://www.flickr.com
Odszukanie dobrze dobranego prezentu dla kogoś, a zwłaszcza dla pociechy, bywa nie lada problemem. W teraźniejszości świat podpiera się na ciągłym rozwoju technologi, a pociechy coraz bardziej rutynowo wybierają sprzęty takie jak komputery oraz aparaty, które widocznie pomagają w rozwoju każdej pasji. Przed kupnem określonego produktu powinno zastanowić się nad korzyściami jakie dają.
Read more >>

Bogaty wybór dodatków i odzieży dostępny na krajowym rynku

Posted on 17/06/2016 10:14am
zakupy
Author: blu-news.org
Source: http://www.flickr.com
Zakupy przez Internet najczęściej są związane ze znaczną oszczędnością, która jest główną motywacją dla klientów. W sieci można znaleźć każdy wariant odzieży a także dodatki do strojów, niekiedy w oryginalnej odsłonie. Najlepiej zatem od czasu do czasu zapoznawać się z określonymi ofertami wybranych wirtualnych sklepów.
Read more >>

Metoda na wspólne spędzanie wolnego czasu, czyli dlaczego warto mieć interesujące gry planszowe

Posted on 03/06/2016 3:17pm
Gra dla dzieci
Author: yoppy
Source: http://www.flickr.com
Kiedy nadchodzi czas wolny lub wieczór dnia powszedniego każdy z nas myśli już o tym jak chciałby spędzać czas ze swoimi bliskimi. Nie brakuje osób, które w takim czasie włączają telewizor. Nie jest to jednak najciekawsze rozwiązanie. O wiele ciekawszym wyjściem może być sięgnięcie po fascynujące gry imprezowe, do których wlicza się w dużej mierze gry planszowe rodzinne. Read more >>

Gry komputerowe są dobre dla całej rodziny, potrzeba tylko wiedzieć, jakie tytuły wybierać

Posted on 02/06/2016 12:00pm
gra edukacyjna
Source: pixabay.com
Jak się okazuje, komputer może być wykorzystywany nie tylko do zajęć zawodowych, ale także w celach rozrywkowych. Na komputerze można korzystać z internetu oraz poczytać o przeróżnych ciekawych zdarzeniach i miejscach. Można również oglądać interesujące filmiki i seriale czy pograć na zajmujących grach. Jest mnóstwo możliwości spędzania czasu przed monitorem. Należy wybrać optymalne programy i aplikacje dla siebie, żeby naprawdę być usatysfakcjonowanym
Read more >>

Będziesz niebawem rodzicem? Niewątpliwie musisz się świetnie przygotować do tej ważnej roli!

Posted on 30/05/2016 10:25am
dziecko, maluch
Author: Hamish Darby
Source: http://www.flickr.com
Bycie rodzicem to ogromne wyzwanie - wie o tym, niemal każdy, kto ma już swoje dziecko. To oczywiście nie tylko wielka odpowiedzialność, ale również bez wątpienia równie wielka radość - pamiętajmy jednak, że to my - jako rodzice - jesteśmy przede wszystkim odpowiedzialni za to, na jaką osobę nasze dziecko wyrośnie.
Read more >>

Analiza poziomu oglądalności programów telewizyjnych – na czym to polega?

Posted on 24/05/2016 11:52am
telewizor
Author: Marcin Chady
Source: http://www.flickr.com
Często słyszy się o tym, że jakiś program TV zdobył kolejny rekord oglądalności, albo że stacja zdejmuje serial z anteny z powodu niskiej oglądalności. Ale jak właściwie wygląda taki pomiar i czy jest on miarodajny. Odpowiedź na te pytania niesie w sobie telemetria – całkiem nowa specjalizacja telekomunikacji, która intensywnie rozwija się w dzisiejszych czasach zarówno w kraju, jak i za granicą.
Read more >>

Nowatorskie wizje na przedsiębiorstwo w dziedzinie szeroko pojętej rozrywki

Posted on 16/05/2016 2:40pm
escape room
Author: thierry ehrmann
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach prawie każdy człowiek funkcjonuje w nieustannym biegu, z każdym dniem wysysającym z nas ogrom energii życiowej, której nie da się w czasie tych kilku godzin snu, które możemy na niego przeznaczyć. Jednakże nieustanny pośpiech jest powodem naszego zbyt częstego stresu, który także negatywnie oddziałuje na stan naszego zdrowia i samopoczucie.
Read more >>

Rozwiązania na spędzenie wolnych dni, czyli kilka opinii o grach komputerowych.

Posted on 13/05/2016 12:12pm
gra na komputerze
Author: dfactory
Source: http://www.flickr.com
Wiele osób z nas wspomina swoje młodzieńcze lata. Przeważnie nasi opiekunowie mówią nam, że w przeszłości gry komputerowe były nie do wyobrażenia. Obecnie jednakże młodzież nie wyobrażają sobie życia bez laptopów i telefonów. Co uczynić aby te gry nie posiadały jednak niedobrego wpływu na pociechę?
Read more >>

Ostatnio gry planszowe robią prawdziwą furorę, sprawdź Scrabble oraz Osadników z Catanu

Posted on 05/05/2016 12:29pm
osoby grające w gry planszowe
Author: college.library
Source: http://www.flickr.com
Kilkanaście lat temu wszystkie dzieci czy to w mieście czy na wsi spędzały swój wolny czas wspólnie. Zazwyczaj spotykali się w umówionym miejscu i do nocy wymyślali najróżniejsze przyjemności. Na nieszczęście czasy się odmieniły i chwilowo małolaty najchętniej spędzają wolny czas przed laptopem.
Read more >>

Jaki możliwości dają różne typy gier komputerowych? Czy każda z osób znajdzie w nich coś interesującego?

Posted on 26/04/2016 10:16am
chlopiec gra na komputerze
Author: shizhao
Source: http://www.flickr.com
Gry komputerowe przedstawiają tak dużą różnorodność, iż każdy, nawet najwybredniejszy gracz znajdzie w nich coś dla siebie. Nawet ci, którzy dopiero rozpoczynają własną przygodę z taką rozrywką będą mogli wybrać coś odpowiedniego, co nie sprawi wielkiej trudności, a pozwoli przyjemnie spędzić czas.
Read more >>

Gadżety dla maluchów - w co umeblować pokój dziecięcy?

Posted on 19/04/2016 3:09pm
dziecko
Author: Hsu Chi-Wen
Source: http://www.flickr.com
Dla każdego rodzica dobro jego dziecka jest ogromnie istotne. Zdołamy ofiarować istotnie niesłychanie sporo, by już od pierwszych dni naszego malucha czuł, że jest kochane. W konsekwencji zaopatrzenie jego pokoiku staje się dla nas pokaźnym wyzwaniem i pragniemy mu jak najlepiej sprostać. Znaczące jest, aby zbliżyć się do problemu uważnie i namyślić się, jakie rzeczy będą potrzebne dla jego rozwoju.
Read more >>

Wybierz dla swojego malucha przedszkole lingwistyczne we Wrocław na ulicy Krakowskiej, a z pewnością będziesz zachwycony

Posted on 12/04/2016 1:47pm
dzieci w przedszkolu
Author: juan fernando posada aguirre
Source: http://www.flickr.com
Obecnie zdecydowanie mniej pań ma czas na to, aby wychowywać swoje maleństwo do siódmego roku życia. Jest to spowodowane głównie tym, iż panie również chcą robić karierę zawodową, dlatego zależy im na tym, żeby jak najprędzej wrócić po urlopie macierzyńskim do pracy. Jeśli i Ty niedługo zostaniesz mamą to warto zorientować się co zrobić z malcem, kiedy będziesz musiała powrócić do firmy.
Read more >>

Jak schudnąć po ciąży to pytanie mnóstwa kobiet

Posted on 08/03/2016 2:17pm
kobieta w ciąży
Author: Maik Meid
Source: http://www.flickr.com
O co zapytują świeżo upieczone mamy?
Musimy sobie zdawać sprawę z tego, że razem z początkiem macierzyństwa pojawia się dużo wątpliwości oraz zapytać, na które należy poszukiwać odpowiedzi w odpowiednich miejscach. Dlatego właśnie powstają specjalne książki, zjawia się znacznie więcej stron na których mamy mogą się między sobą wymieniać swoimi doświadczeniami.
Read more >>